Przyjęcia okolicznościowe

Niezależnie od okazji, w Hotelu Iskierka skorzystacie Państwo z elastycznego rozwiązania dostosowanego do charakteru przyjęcia. Nasze bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych pozwoli doradzić Państwu najlepszą salę, aranżację przestrzeni, dobór menu i dodatkowych atrakcji. Najwyższej jakości produkty i usługi zagwarantują Państwu oszałamiający efekt, który na długo pozostanie w pamięci Waszych Gości.

Sala bankietowa

Sala Bankietowa Hotelu Iskierka Business & Spa to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia.

Imprezy organizowane w Hotelu Iskierka cieszą się dużym uznaniem wśród Gości, ze względu na wyjątkowość oprawy i niepowtarzalność formy oraz przede wszystkim, ze względu na fakt, iż do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Nasi managerowie dostosują propozycje menu pod gust i oczekiwania Gości, pomogą w wyborze kwiatów, ustawieniu stołów, zadbają o najdrobniejsze szczegóły, zarówno w trakcie przygotowań jak i w trakcie trwania uroczystości.

Wesela

Wyjątkowe wnętrza hotelu Iskierka, elegancka Złota Sala Bankietowa zapewniają doskonałą scenerię do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasza troska i detale sprawiają, iż przyjęcie staje się niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem dla Młodej Pary i ich Gości. Spełniamy Państwa życzenia, doradzamy w każdej kwestii, dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był najpiękniejszym wspomnieniem.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ PRZYJĘCIA WESELNE W NIEDZIELĘ

Poprawiny

Poprawiny organizowane dzień po przyjęciu weselnym są formą podziękowania Gościom za ich przybycie i uczestnictwo w tak ważnym dla Młodej Pary dniu. Odbywają się w o wiele spokojniejszej i luźniejszej atmosferze, towarzyszy im najczęściej wspominanie wydarzeń z dnia poprzedniego.

Dodatkowa oferta

Decydując się  na organizację przyjęcia w Hotelu Iskierka mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług.  O Państwa podniebienia zadba doświadczony Szef kuchni , nasza obsługa w sposób profesjonalny serwuje posiłki  dbając o najmniejszy szczegół. Ponadto, w trakcie całonocnej zabawy nie zabraknie okazałych bufetów oferujących dania zimne, ciepłe oraz oryginalne przekąski i doskonałe desery.

W ofercie dodatkowej między innymi:

  • Stół myśliwski
  • Stół wiejski
  • Stół słodkości
  • Fontanna czekoladowa
  • Candy bar
  • Food finger bar
  • Fish bar

Zapytaj o termin