Pakiety weselne

Wyjątkowe wnętrza hotelu Iskierka , elegancka Złota Sala Bankietowa zapewniają doskonałą scenerię do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasza troska i detale sprawiają iż, przyjęcie staje się niezwykłym i niezapomnianym  wydarzeniem dla Młodej Pary i ich Gości.

Spełniamy Państwa życzenia , doradzamy w każdej kwestii ,  dokładamy wszelkich starań , aby ten dzień był najpiękniejszym wspomnieniem.

Organizujemy również przyjęcia weselne w niedzielę

Poprawiny

Ten dzień nie może tak szybko się skończyć. Dla Państwa Hotel Iskierka oferuje specjalną ofertę na poprawiny. Wspólne biesiadowanie, nowe menu i możliwość jeszcze raz przeżycia tego dnia z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Dodatkowa oferta

Decydując się  na organizację przyjęcia w Hotelu Iskierka mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług.  O Państwa podniebienia zadba doświadczony Szef kuchni , nasza obsługa w sposób profesjonalny serwuje posiłki  dbając o najmniejszy szczegół. Ponadto, w trakcie całonocnej zabawy nie zabraknie okazałych bufetów oferujących dania zimne, ciepłe oraz oryginalne przekąski i doskonałe desery.