Google+
Zobacz wszystkie

Hotel

 

Hotel *** Iskierka Business & SPA w Mielcu

 

 

jest perłą wśród miejscowych hoteli, wyróżnioną certyfikatem „Złoty Standard” w Obsłudze Klienta jako jedyny obiekt na Podkarpaciu. Rekomendowany przez Polska Izbę Hotelarską. Ciepła atmosfera, profesjonalna i życzliwa obsługa, komfortowe pokoje oraz smaczne potrawy podawane w restauracji sprawią, że nocleg w naszym hotelu na długo zostanie w Waszej pamięci jako prawdziwa oaza relaksu i wyrafinowanego smaku.

Hotel Biznesowy ***Iskierka w Mielcu to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, sympozjów, konferencji krajowych i zagranicznych oraz wszelkiego rodzaju eventów.

Zaufanie jakim cieszy się Centrum Biznesu Iskierka w Mielcu potwierdzają licznie organizowane konferencje i spotkania grupowe jak: spotkania rad nadzorczych, zgromadzenia wspólników czy też walne zgromadzenia akcjonariuszy (WZA).

Bywają u nas artyści krajowi i zagraniczni, a świetne położenie obiektu – tuż przy Specjalnej Strefie Ekonomicznej sprawia, że Hotel chętnie odwiedzają Goście renomowanych firm.

Zapewniamy Państwu atmosferę dyskrecji, sprzyjającą kreatywności i efektywnej pracy. Komfortowe pokoje typu Business oraz atrakcyjne zaplecze rekreacyjne pozwalają na przywrócenie równowagi po wyczerpującym dniu pracy.

Jesteśmy doceniani za profesjonalizm i  idywidualne podejście do gościa. Dla nas najważniesza jest satysfakcja naszych gości.

Powrót

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij