Google+
Zobacz wszystkie

WIECZORY PANIEŃSKIE

W ramach organizacji przyjęcia weselnego zachęcamy przyszłe Panie Młode do zorganizowania u nas niezapomnianego wieczoru panieńskiego dostosowanego do gustu, temperamentu Panny Młodej, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł spędzenia tego wyjątkowego wieczoru jakim jest Wieczór Panieński.

OFERTA WIECZORY PANIEŃSKIE

Dirty Ladies

 
Cena: 1300 PLN / 10 os.
  • ZABIEG SEA of SPA
  • STREFA WELLNESS
  • WINO MUSUJĄCE
  • WEJŚCIÓWKI DO Clubu Onyx Z PRZYGOTOWANĄ LOŻĄ i WELCOME DRINKI.

Dirty Ladies to pakiet skierowany dla kobiet pragnących spędzić miło czas podczas wieczoru panieńskiego.
Pakiet zawiera zabieg na ciało składający się z oczyszczającego peelingu a następnie nałożenia czarnej maski z dna z morza martwego i półgodzinnej sesji w saunie błotnej.
W ramach pakietu udostępniamy Strefę Wellness, gdzie w między czasie podamy Paniom wino musujące.
Następnie zapraszamy do Clubu Onyx. Zapewniamy Wam wejście, lożę, Welcome Drinki i szaloną zabawę do rana przy najlepszej muzyce.

Ladies & SPA

 
Cena: 500 PLN / 10 os.
  • STREFA WELLNESS
  • WINO MUSUJĄCE
  • WEJŚCIÓWKI DO Clubu Onyx Z PRZYGOTOWANĄ LOŻĄ

Pakiet Ladies& Spa jest skierowany dla kobiet chcących zorganizować nietypowy Wieczór Panieński w ekskluzywnym miejscu, gdzie mogą się zrelaksować i odprężyć przed szalona nocą w Clubie Onyx.
W skład wchodzi 3 godzinny pobyt w Strefie Wellness gdzie udostępniamy jacuzzi basen i sauny oraz w między czasie podamy wino musujące.
Następnie zapraszamy do Clubu Onyx gdzie zapewniamy Wam wejście, lożę, Welcome Drinki i szaloną zabawę do rana przy najlepszej muzyce.

W celu zadbania o komfort wszystkich klientów umożliwiamy skomponowanie własnych pakietów gdzie mogą Państwo dobrać zabiegi pod indywidualne potrzeby. Istnieje możliwość wynajęcia Golden Spa na wyłączność po wcześniejszym ustaleniu warunków.

Powrót

Aktualności

Zobacz wszystkie

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij