Google+
Zobacz wszystkie

Weselna kraina smaku

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami zapraszamy Was w kulinarną podróż do krainy smaku… Proponujemy rozszerzenie oferty Menu Weselnego o:

stół wiejski

 

Stół Wiejski – z przepyszną, aromatyczną szyneczką, rozpływającą się w ustach kiełbaską czy też nieziemsko smakującym smalczykiem z ogóreczkiem i swojskim chlebem z chrupiącą skórką.

 

 

stół różnorodności

 

Stół różnorodności – to kolejna propozycja naszego Szefa Kuchni, która zachwyci oko kunsztem wykonania oraz dostarczy wielu przyjemnych chwil podczas delektowania się kolejnymi potrawami.

 

 

fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa z dodatkami – wykonana z najlepszej belgijskiej czekolady, spływającej kaskadami przypominająca wielopoziomowy tort. 

 

 

 

 

candy bar

Słodkie stoły - Candy Bar - zawsze przygotowujemy pod preferencje Państwa Młodych, dobieramy stylistykę, kolorystykę, dekorację a przede wszystkim słodycze, dzięki czemu Candy Bar ma w sobie to coś, co na pewno zostanie na długo zapamiętane z Państwa przyjęcia.

 

Powrót

Aktualności

Zobacz wszystkie

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij