Google+
Zobacz wszystkie

Zabiegi dla mężczyzn

wSPAniałe SPA  dla mężczyzn 

Skóra mężczyzny różni się znacznie od skóry kobiecej, dlatego jej pielęgnacja powinna być dostosowana do jej potrzeb.

W przypadku skóry twarzy mężczyzny możemy wyróżnić kilka obszarów, o których powinni pomyśleć nasi mężczyźni, aby ich skóra była jak najdłużej świeża, wypoczęta bez podrażnień. Poza działaniem czynników takich jak zimno, słońce czy zanieczyszczenie powietrza, szczególnie jest ona narażona na  powstawanie zaczerwienień, zmian na skórze ze względu na zakłócenie i nadwyręzenie funkcji ochronnych skóry wywołane codziennym goleniem (w większości przypadków).

Kolejnym problemem z jakim często borykają się nasi mężczyźni to nadmierne wydzielanie sebum, czyli skłonność do przetłuszczania, błyszczenia się skóry. Pomocne będą tutaj zabiegi oczyszczające i normalizujące pracę gruczołów łojowych.

Mimo, że zabiegi przeciwstarzeniowe są domeną kobiet to i Panowie powinni zwrócić uwagę na stan swej skóry w tym temacie, gdyż proces starzenia się skóry mężczyzny przebiega inaczej niż w przypadku kobiety - jej starzenie następuje szybciej. Zmarszczki pojawiają się dość wcześnie i są bardziej widoczne.

Mężczyźni są inni, ich skóra również, dlatego proponujemy im odpowiedni typ pielęgnacji, odpowiadający różnego rodzaju potrzebom skóry i normalizujący ewentualne zaburzenia.

 

Powrót

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij