Google+
Zobacz wszystkie

O Golden SPA

SPA - idealne miejsce na relaks i odprężenie. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla gości hotelowych, firm, gości indywidualnych, jak i całych rodzin. 

 

Szanowni Państwo,

informujemy, iż Golden Spa w okresie światecznym jest nieczynne (24-26.12.2017) oraz 01.01.2018

 

GOLDEN SPA to nie tylko profesjonalna pielęgnacja twarzy, ciała stóp czy też dłoni – to przede wszystkim holistyczne rytuały ekologiczne dla ciała i duszy, ukierunkowane na połączenie kosmetycznej skuteczności z mocą płynącą z natury, które przeplatane innowacyjnymi masażami, aromaterapią i muzyką relaksacyjną wprawią ciało w błogi nastrój

Proponujemy Państwu organiczne zabiegi, rytuały aromaterapeutyczne  a także jako uzupełnienie oferty Ekologicznej Golden SPA proponujemy zabiegi marek KLAPP.

Zabiegi  inspirowane są filozofią jogi wykonywane kosmetykami o przemiłej konsystencji i zniewalających zapachach. Każdy zabieg to podróż do naturalnego świata, który przywraca korzyści płynące z natury: nawilżenie, oczyszczanie i naturalny blask zdrowej skóry.

Zabiegi łączą skarby natury: kwiaty i owoce, minerały, wodę z filozofią Ayurvedy tworząc jedyne w swoim rodzaju metody zabiegów dające uczucie szczęścia.

 Łączą w sobie dbałość o piękno ludzkiego ciała z jego sprawnością, łączy elementy medycyny naturalnej z innowacyjnymi technologiami w celu poprawy kondycji skóry.

 Kolejna oferta ukierunkowana jest na różne typy skór, substancje aktywne zawarte w kosmetykach posiadają właściwości lecznicze, dzięki czemu skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

Serdecznie zapraszamy!!! Poczuj się wyjątkowo i w szczególny sposób zadbaj o swoją harmonię duszy i ciała. 

Powrót

Aktualności

Zobacz wszystkie

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij