Google+
Zobacz wszystkie

Strefa Wellness

To wymarzone miejsce by odreagować stresujący dzień. Strefa Wellness została stworzona z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji. Podzieliliśmy ją na trzy strefy: strefę wypoczynku, fitness i strefę mokrą, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Koszt pobytu w strefie Wellness dla osób nie będących gośćmi hotelu  – 3 godziny: 35 zł/osoba

  • jacuzzi
  • siłownia
  • basen aquatrainer 
  • sauna 

 

 

Goście hotelowi -GRATIS ( nie dotyczy saun)

Sam zdecyduj jak spędzisz czas w Strefie

STREFA WYPOCZYNKU

 

w której indywidualnie lub w gronie najbliższych przyjaciół możesz oddać się błogiemu lenistwu, lekturze ulubionej książki na specjalnie przygotowanych do tego profilowanych fotelach SPA, w otoczeniu muzyki i filiżance regenerującej siły herbaty lub soku a może lampce dobrego wina.

 

STREFA FITNESS

 

z wysokiej klasy sprzętem firmowym zarówno do ćwiczeń siłowych jak i cardio spędzisz aktywnie czas. 

 

STREFA MOKRA – ŚWIAT KĄPIELI

 
  • basen Aqua Trainer określanym również mianem basenu ze sztucznym nurtem , który umożliwia pływanie w miejscu. To idealne uzupełnienie pobytu na siłowni, dzięki regulacji siły przeciwprądu, w zależności od dnia i własnych potrzeb możesz się relaksować lub intensywnie ćwiczyć.
  • łaźnia turecka – której działanie jest częścią szeroko pojętej hydroterapii. Para wodna, wzbogacona bukietem zapachowym z ziół i olejków eterycznych, wnika w skórę i wypłukuje z niej szkodliwe produkty przemiany materii. Temperatura w łaźni 40°C – 45°C.
  • sauna sucha (fińska) – w której pod wpływem wysokiej temperatury w zakresie ok. 90°C, oczyszczamy organizm z nagromadzonych w nim toksyn, a skóra staje się zdrowsza, bardziej elastyczna i gładka. Pobyt w saunie to trening dla całego organizmu, który poddany ekstremalnym warunkom staje się bardziej odporny na ataki drobnoustrojów.
  • jacuzzi – Czyli cudowne dwa w jednym: jednoczesna kąpiel i masaż pęcherzykami powietrza. Kąpiel w jacuzzi przynosi przyjemne uczucie rozluźnienia, podnosi ciepłotę ciała poprawia ukrwienie skóry przyśpieszając przemianę materii.
Powrót

Aktualności

Zobacz wszystkie

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij