Google+
Zobacz wszystkie

Strefa Wellness

To wymarzone miejsce by odreagować stresujący dzień. Strefa Wellness została stworzona z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji. Podzieliliśmy ją na trzy strefy: strefę wypoczynku, fitness i strefę mokrą, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Koszt pobytu w strefie Wellness dla osób nie będących gośćmi hotelu  – 3 godziny: 35 zł/osoba

  • jacuzzi
  • siłownia
  • basen aquatrainer 
  • sauna 

 

 

Goście hotelowi -GRATIS ( nie dotyczy saun)

Sam zdecyduj jak spędzisz czas w Strefie

STREFA WYPOCZYNKU

 

w której indywidualnie lub w gronie najbliższych przyjaciół możesz oddać się błogiemu lenistwu, lekturze ulubionej książki na specjalnie przygotowanych do tego profilowanych fotelach SPA, w otoczeniu muzyki i filiżance regenerującej siły herbaty lub soku a może lampce dobrego wina.

 

STREFA FITNESS

 

z wysokiej klasy sprzętem firmowym zarówno do ćwiczeń siłowych jak i cardio spędzisz aktywnie czas. 

 

STREFA MOKRA – ŚWIAT KĄPIELI

 
  • basen Aqua Trainer określanym również mianem basenu ze sztucznym nurtem , który umożliwia pływanie w miejscu. To idealne uzupełnienie pobytu na siłowni, dzięki regulacji siły przeciwprądu, w zależności od dnia i własnych potrzeb możesz się relaksować lub intensywnie ćwiczyć.
  • łaźnia turecka – której działanie jest częścią szeroko pojętej hydroterapii. Para wodna, wzbogacona bukietem zapachowym z ziół i olejków eterycznych, wnika w skórę i wypłukuje z niej szkodliwe produkty przemiany materii. Temperatura w łaźni 40°C – 45°C.
  • sauna sucha (fińska) – w której pod wpływem wysokiej temperatury w zakresie ok. 90°C, oczyszczamy organizm z nagromadzonych w nim toksyn, a skóra staje się zdrowsza, bardziej elastyczna i gładka. Pobyt w saunie to trening dla całego organizmu, który poddany ekstremalnym warunkom staje się bardziej odporny na ataki drobnoustrojów.
  • jacuzzi – Czyli cudowne dwa w jednym: jednoczesna kąpiel i masaż pęcherzykami powietrza. Kąpiel w jacuzzi przynosi przyjemne uczucie rozluźnienia, podnosi ciepłotę ciała poprawia ukrwienie skóry przyśpieszając przemianę materii.
Powrót

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij