Google+
Zobacz wszystkie

Masaże

Masaż wywodzi się z Indii i Chin, gdzie wchodził w zakres rytuału religijnego. Już 3000 lat p.n.e. w chińskim dziele „Kong-Fu” odnotowano wzmiankę o leczeniu za pomocą masażu. W ramach medycyny sakralnej kapłani zalecali stosowanie masażu, tak jak i wód mineralnych, w czasie spełniania obrzędów, które były częścią kultu religijnego i jednocześnie miały znaczenie lecznicze.

Masaż nie tylko uspokaja i relaksuje, ale również wpływa niezwykle dobroczynnie na czynności organizmu: pobudza krążenie, pomaga usunąć toksyny z organizmu oraz może zwiększyć ruchomość stawów i przyspieszyć ich regenerację po wysiłku. Nikogo nie trzeba przekonywać o wspaniałym, kojącym i relaksującym wpływie masażu na psychikę. Pomaga przy zmęczeniu oraz huśtawce emocjonalnej, wycisza i ułatwia skupienie.

MASAŻE

 

MASAŻ ZMYSŁOWYCH RĄK

Masaż całego ciała. Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, ale praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i bokad w jego wnętrzu. 

Czas trwania i cena: 60 minut / 150 zł 

Działanie masażu 

  • działanie odmładzające przez pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego w ciele
  • oczyszcza krew z toksyn i wspomaga przemianę materii
  • wpływa pozytywnie na uklad krążenia, trawienny, kostny i nerwowy
  • odblokowuje miejsca w ciele, które były napięte podczas stresu i umożliwia swobodny przepływ energii
  • przywraca świadomość ciała
  • uwalnia zalegające w ciele emocje
  • pomaga usunąć istniejące obawy oraz uwolnić się od negatywnych wzorców myślowych i przyzwyczajeń
  • przyczynia się do większej stabilności emocjonalnej, przywraca radość i harmon
  • ułatwia akceptowanie siebie i tego co wydarza się w życiu
  • owiera na obfitość płlynącą z Wszechświata

MASAŻ KLASYCZNY częściowy lub całego ciała

Czas trwania i cena: 30 min – 70 zł / 60 min – 100 zł 

Początki masażu sięgają starożytności, kiedy to stosowano go jako uzupełnienie ceremonii i rytuałów religijnych. Polecany jest przy różnego rodzaju wyczuwalnych bólach lub napięciach mięśniowych. Masaż klasyczny cieszy się dużą popularnością zarówno dzięki efektom rozluźniającym, jakie przynosi, ale przede wszystkim dzięki jego właściwościom prozdrowotnym. Regularne korzystanie z tej wspaniałej terapii dotykiem poprawia pracę organów wewnętrznych, oczyszcza ciało z toksyn, poprawia działanie układu krążenia i przepływu limfy. Efekty widoczne są już przy 3 zabiegu.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY Z OLEJKAMI częściowy lub całego ciała

Czas trwania i cena: 30 min – 70 zł / 60 min – 100 zł

To masaż, do którego wykonania używa się indywidualnie do potrzeb dobranych olejków aromaterapeutycznych. Pomaga odzyskać dobry nastrój, pewność siebie, jak również koi i uspokaja zmęczone pracą, czy też wysiłkiem psychicznym ciało. Właściwości terapeutyczne olejków doskonale sprawdzają się także w walce z brakiem energii i oznakami zmęczenia.

MASAŻ TWARZY + SZYJA + DEKOLT

Czas trwania i cena: 30 min – 60 zł, 15 min - 29 zł 

Jeżeli pragniesz, aby twoja cera nabrała blasku, stała się bardziej jędrna i pełna energii ten zabieg jest idealny na ciebie. Dzięki specjalnie opracowanym, unikalnym technikom masażu oraz stosowanym koncentratom i olejkom uzyskasz efekt doskonale gładkiej, lśniącej i napiętej skory. Ze względu na rezultaty widoczne praktycznie już po pierwszym masażu, bywa on nazywany liftingiem bez skalpela.

 

TERAPIA KAMIENIAMI – MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Czas trwania i cena: 60 min – 155 zł

To relaksacja na najwyższym poziomie! Masaż gorącymi kamieniami to połączenie masażu manualnego z energią płynącą z ciepłych kamieni bazaltowych. Łagodzi napięcia mięśni i stawów wspomagając ich regenerację. Terapia kamieniami poprawia krążenie i metabolizm komórkowy, jak również sprzyja oczyszczeniu organizmu z toksyn.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY 

Czas trwania i cena: 30 min – 75 zł , 60 min -110 zł 

Dzięki użytym olejkom terapeutycznym pozwala się zrelaksować poprawiając samopoczucie. To rodzaj energicznego, intensywnego masażu, który równie wielu zwolenników ma wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Masaż ten, dzięki specjalnie opracowanym technikom, poprzez pobudzenie krążenia krwi napina i ujędrnia skórę zmniejszając obwód ciała. Pomaga odzyskać szczupłą i zgrabną sylwetkę.

MASAŻ ANTYSTRESOWY 

Czas trwania i cena 30 min -75 zł, 60 min- 110 zł 

Masaż Antystresowy dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu technik masażu klasycznego jest to najodpowiedniejsza forma masażu dla osób prowadzących szybkie i intensywne tempo życia, podatnych na częste sytuacje nerwowe oraz żyjących w ciągłym, wysokim poziomie stresu.

Powrót

newsletter

Zapisz się na newsletter by być zawsze na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij